• Lietuvių
  • Apie mus - visos "Koljė" paslaugos

Apie mus

Apie tai, kaip gimsta rankų darbo stebuklai...
Prasminga juvelyrika Jums

Visos paslaugos

Juvelyrika, kuri ne tik puošia, bet ir sukuria prasmę – įmonė „Koljė“ nuo pat 1992 metų rūpinasi Jūsų papuošalų idėjomis bei brangiausių progų įamžinimu originaliuose sidabro ar aukso juvelyriniuose dirbiniuose. Per ilgus veiklos metus „Koljė“ kolektyvą papildė talentingi kūrėjai, juvelyrai bei konsultantės. Visus juos siejo bendras tikslas – tobulėti. Atsakingai kurdami, bendradarbiaudami su juvelyrikos gamintojais, rūpindamiesi kiekvienu klientu metai iš metų kaupėme patirtį, kuri dabar geriausiai atsispindi mūsų klientų šypsenose.

Ieškote išskirtinės dovanos mylimai moteriai ar vaikui krikštynų proga, o galbūt jau gyvenate maloniais artėjančių vestuvių rūpesčiais? „Koljė“ juvelyrinių dirbinių salonuose Šiauliuose rasite įvairioms progoms tinkančius sidabrinius, auksinius, žiedus, gaminius su brangakmeniais bei perlais, pakabukus, grandinėles, originalius papuošalų kūrėjos darbus – sėklytes svajonėms, angeliukus, urbanistinio stiliaus apyrankės iš odos. Platus mūsų įmonės juvelyrinių dirbinių asortimentas – tai įrodymas, jog mums svarbus kiekvienas: tiek vaikas, tiek jaunos poros, tiek brandaus amžiaus moteris.

„Koljė“ paslaugų sąrašas ilgas. Mūsų parduotuvėse/dirbtuvėse galima ne tik įsigyti ar pasigaminti naujus juvelyrinius dirbinius, bet ir sutaisyti, restauruoti jau turimus. Iškečiame jums nebereikalingus dirbinius į naują gaminį arba į pinigus. Pagal individualius pageidavimus, meistrai gamina rankų darbo, vienetinius žiedus, grandinėles, pakabukus. Brangiam momentui įamžinti siūlome graverių paslaugas. Šiai sričiai puoselėti „Koljė“ dirbtuvėse skiriamas ypatingas dėmesys. Aukso ar sidabro dirbinių graviravimas „Koljė“ salonuose galimas ant įvairių paviršių.Turėdami galimybę naudoti skirtingas technologijas galime Jūsų juvelyriniuose dirbiniuose įrašyti datą, progą, vardus ar inicialus.

Įprasminkite Jums svarbius įvykius – vestuves, sužadėtuves, vaikelio gimimo šventę, krikštynas ar kitas progas su originaliais „Koljė“ ir kitų meistrų juvelyriniais dirbiniais. Juvelyriniai gaminiai vertingi ne vien materialine prasme: juose yra vietos ir šiltoms, įkvepiančioms emocijoms, tvirtumui bei gyvybei.

 Galerija


Koljė 25 metai

Šį rudenį „Koljė“ švenčia 25 metų veiklos jubiliejų. Gimtadienio proga atsinaujiname ir kviečiame susipažinti su naujuoju „Koljė“ prekės ženklu – lotoso žiedo formos karūna. Džiaugiamės, kad jame atsispindi ne tik juvelyrikos ilgaamžiškumas, bet ir emocinė vertė.

 

Daugiau

Gaukite naujausius pranešimus apie mūsų gaminius

Jokio spamo, tik vienas naujienlaišis per mėnesį