Parduodame

Šiauliuose įsikūrusiuose „Koljė“ juvelyrinių dirbinių salonuose kviečiame įsigyti klasikinius arba originalius, rankų darbo vestuvinius, sužadėtuvių žiedus, grandinėles, pakabukus iš sidabro ar aukso, gaminius su perlais, gintaru brangakmeniais, pusiau brangiais akmenimis. Parduodame išskirtinius juvelyrikos dirbinius įvairioms progoms.

Jei širdyje jau virpa jaudulys dėl besiartinančios gražiausios dviejų įsimylėjusių žmonių šventės – vestuvių – kviečiame rinktis labiausiai Jums patinkančius auksinius ar sidabrinius vestuvinius, sužadėtuvių žiedus. Pas mus rasite mūsų meistrų pagamintus arba iš kitų gamintojų atsivežtus gaminius su brangakmeniais bei pusiau brangiais akmenimis.

Krikštynoms, vaikelio gimimui įprasminti tinkami klientų pamėgti arkangelai. Subtilūs, tyrimu alsuojantys darbai ne vien papuoš, bet ir saugos mažąjį, suteiks jam sėkmės. Taip pat pristatome ir elegantiškas sėklytes – laikykite savo svajones arčiau širdies, rinkitės unikalius pakabukus „sėklytes“ visuose „Koljė“ salonuose.

Klasika jau tapo perlai ir prabangūs papuošalai su jais. „Koljė“ salonuose prekiaujame vėriniais iš perlų, brangakmenių, pusiau brangių akmenų.

„Koljė“ salonuose padėsime Jums atsinaujinti – atneškite senus, nebenešiojamus juvelyrinius dirbinius ir iškeiskite juos į naujus, labiau Jums patinkančius, rankų darbo papuošalus. Jei norite padovanoti brangiam žmogui amžiną vertybę, tačiau abejojate ar juvelyrinis dirbinys jam patiks, įsigykite dovanų kuponą ir suteikite pačiam jam išsirinkti tai, kas džiugins širdį ilgus metus.Galerija


Gaukite naujausius pranešimus apie mūsų gaminius

Jokio spamo, tik vienas naujienlaišis per mėnesį